O FIRMIE
Większość nowoczesnych firm na rynku spotyka się obecnie z problemami dotyczącymi utrzymania infrastruktury informatycznej. Z jednej strony istnieje potrzeba zapewnienia stałej i bezawaryjnej pracy systemu informatycznego, z drugiej zaś strony zatrudnienie informatyka wi±że się ze zbyt dużymi wydatkami.

W.B. Projekt to grupa ludzi dysponująca szeroką wiedzą i doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianej informatyki w przedsiębiorstwie. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm. Nasza oferta pozwala poważnie obniżyć koszty utrzymania informatyki w firmie i skupić się na kluczowych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Jesteśmy w stanie pomóc na wszystkich etapach komputeryzacji firmy.

Nasza działalność obejmuje doradztwo, projekty, budowę sieci teleinformatycznych, sprzedaż sprzętu i oprogramowania, wdrożenie oprogramowania i opiekę serwisową. Świadczymy nasze usługi dla szerokiego grona klientów począwszy od firm małych - posiadających kilka komputerów skończywszy na największych koncernach przemysłowych świata. Grono klientów firmy z każdym rokiem powiększa się co daje nam najwyższą satysfakcję i energię do dalszego działania. Państwo też możecie doł±czyć do grona naszych klientów.